Kamery pro prohlídky kanalizací

Nástrčná kamera T 40 s možností otočné hlavy kamery

Tato kamera slouží pro revizi kanalizací od průměru DN 70 a efektivně až do průměru DN 300 a dosahem až 54 m. Kamera umožňuje použít speciální otočnou hlavu pro možnost pohledu do boku, prohlídka poruch kanalizační stěn, hrdel, odboček. Obraz je přenášen na barevný monitor LCD přímo na kameře. Záznam se ukládá do paměti a důležité údaje jsou vpisovány přímo do obrazu. Soubory se záznamem se přenášejí do počítače a je možné je vypálit na DVD a poslezé přehrát za pomocí běžných programů např.Windows Media Player.

 

Kamera T40 Otočná kamerová hlava

Ukázka kamerového záznamu

ukázka WC stoupačky zarostlé před frézováním 21,5 MB

ukázka WC stoupačky po provedení frézování touto metodou 43,7 MB

ukázka stoupačky dřezové po frézování vodou 29 MB

 

Nástrčná kamera Rozhenberger

ROTHENBERGER ROCAM 06.9000 s optickým kabelem a tlačným kabelem s operačním dosahem 25m, jak pro svislé tak ležaté kanalizace. Touto kamerou můžeme kanalizaci monitorovat a rovnou zaznamenávat na DVD nebo VHS. Použit se dá k prohlídce, jak starých problematických kanalizací, tak preventivně nových kanalizací (přiklad: v rozestavěném domě určit zda nepadl nežádoucí odpad do kanalizace).

 

 

Kamera Rocam při prohlídce kanalizace ze střechy, vedle je vydět videorekorder, který rovnou zaznamenává na VHS. Kamera Rocam při prohlídce kanalizace ze střechy, vedle je vydět videorekorder, který rovnou zaznamenává na VHS. Pohled kamerou do kanalizace. Ukázka kanalizace po frézování na původní průměr.